Tak jak to vlastně začalo?

FOXY FOXY je... s láskou k přírodě. Je to takové klišé, ale opravdu. FOXY FOXY by nikdy nevznikly kdyby nebylo hektiky a shonu, stereotypu běžných všedních dní. Potřeba změnit tento životní rytmus dovedla Martinu k pořízení čtyřnohého parťáka, který ji nepřímo donutil opustit dosavadní způsob života a otevřel nové možnosti.

Laski a Martina začali spolu trávit čas hlavně v lese a na poli. Každou volnou chvilku zmizeli z rušného města. Kradli si chvilky pro sebe. Martina začala přemýšlet co si vezme na sebe, aby i v průběhu dne mohla zmizet na krátkou procházku s Laskim a zůstala v pohodlném. Zelené oblečení, které oblékala na výcvik se ale pro celodenní nošení moc nehodilo, necítila by se v něm dobře. Každá chce být přeci krásná! Pak první lovecké zkoušky se psem a myšlenka se začala rodit! Rozsvítit zelenou něčím co by k sobě ladilo, něčím co prezentuje náš nový směr, něco co je pohodlné a svobodné, s pokorou k přírodě, protože ta zelená přeci svůj smysl má... splynout s ní. 

Martina a Daniel jsou dlouholetí přátelé. Daniel je grafik. A tak začali spolu tvořit. Jednoduché potisky inspirované přírodou přesto plné barev, které se usmějí na každý šedivý den. Obrátili se na profesionály ve svých oborech, navrhli trička, košile, šátky, kravaty, brože, vše tak aby splnilo očekávání aktivního nošení v divoké přírodě. Spojili se s občanským sdružením Elpida, kde nechali uplést babičky řadu podkolenek do holin a tím podpořili jejich volnočasové aktivity. Dovezli z Británie tvídové outdoorové oblečení, které dotvořilo s elegancí celek. Jejich přátelé začali oblékat a testovat toto oblečení, pomohli natočit a nafotit v akci.

Vzniklo něco v čem je jim všem dobře, nová přátelství, nové výzvy, nové rozměry! Přejeme ať i Vy u nás najdete něco, co vám každý den bude dělat radost v lese, na poli, ve městě, s flintou se psem i bez něho.

S láskou a pokorou budeme sledovat i Vaše dobrodružství!

Martina a Daniel a Laski

 

DSC08772-Edit-Edit full final

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz